Hizmetlerimiz
Enerji İzleme ve Otomasyon Hizmetleri
Enerji İzleme ve Otomasyon Hizmetleri Elektrik Enerjisinin verimli bir şekilde kullanılması ve planlanması ile enerji tüketiminde tasarruf sağlayabilirsiniz. Son zamanlarda artan yersiz ve yüksek enerji masraflarına şirketlerin bulduğu kalıcı çözüm enerjiyi izlemekten geçiyor.
 
tümü »
 
Bakım Onarım
Bakım Onarım Elektrik-elektronik alanında, fabrika, atölye vb. işletmelerdeki sistemlerin bakım ve onarımı ile ilgili işleri, kendi başına belirli bir süre içerisinde yapma bilgi ve becerisine sahip nitelikli kişidir.
 
tümü »
 
 
Topraklama ve Paratoner Sistemleri ve Topraklama Raporu
Topraklama ve Paratoner Sistemleri ve Topraklama Raporu Enerji üretim, iletim ve dağıtım şebekelerinde insan hayatı ve bazı aygıtların korunması bakımından yapılan en etkili önlemlerden biride topraklamadır. Gerilim altında olmayan bütün tesisat kısımlarının, uygun iletkenlerle toprak kitlesi...
 
tümü »
 
Keşif ve Projelendirme
Keşif ve Projelendirme Projelerin teknik açıdan değerlendirilmesi ve ona göre sonraki aşamaların izlenmesi oldukça önemlidir. Proje ekiplerimiz tarafından gerekli görüldüğünde yerinde arazi incelemeleri yapılmaktadır.
 
tümü »
 
 
Enerji Nakil Hatları Havihat ve Yeraltı
Enerji Nakil Hatları Havihat ve Yeraltı Enerjinin hava ile iletilemediği yada çevrede bulunan hava hatlarının neden olduğu görüntü kirliliğini ortadan kaldırmak amacıyla elektrik enerjisi yeraltından iletilir ve dağıtılır. Yeraltı kabloları, enerjinin hava ile iletilemeyeceği yerlerde...
 
tümü »
 
Trafo Postası Kurulum ve Mühendislik
Trafo Postası Kurulum ve Mühendislik Trafolar elektrik tesislerinde gerilim veya akımı yükseltip - alçaltmaya yarayan elektrik makineleridir. Elektromanyetik indüksiyon prensibine göre, frekansta değişme olmadan çalışırlar. Elektrik enerjisinin üretildiği yerden tüketicilere güvenilir...
 
tümü »
 
 
Kompanzasyon ve Güç Pano İmalatı
Kompanzasyon ve Güç Pano İmalatı İdealde voltaj ile akım arasında faz farkı olmaz. Endüktif ya da kapasitif yüklerin oluşturduğu etki neticesinde, akım sinyalinin, voltaj sinyaline göre maximum ±90 derecelik fazı kayar. Endüktif ve kapasitif etki neticesinde oluşan...
 
tümü »
 
Otomasyon ve Kumanda Pano İmalatı
Otomasyon ve Kumanda Pano İmalatı Motorları kontrol etmek için kullanılan kumanda devreleri ve kumanda panoları, istenilen şekilde yol verebilmek ve olabilecek arızaların tespiti için büyük önem taşır. Ülke normlarına göre kumanda devre sembollerini, devre şeması çizebilmeyi...
 
tümü »
 
 
Kablo Taşıma Tava, Kanal ve Boru Sistemleri
Kablo Taşıma Tava, Kanal ve Boru Sistemleri Kablo kanalı, yapıların enerji dağıtımı veya haberleşme için kullanılan tesisatlarında, izole elektrik kablolarının güvenli bir şekilde taşınması, sabitlenmesi ve desteklenmesini sağlayan birbiriyle uyumlu birimlerden oluşan sistemlerdir
 
tümü »
 
Güç ve Kumanda Kablolama Sistemleri
Güç ve Kumanda Kablolama Sistemleri Lapp Group’un kurucusu olan Oskar Lapp, 1957 yılında endüstriyel olarak üretilen ilk esnek kumanda kablosu Ölflex’i geliştirmiştir. Oskar Lapp’ın devrim niteliğindeki diğer bir buluşu da ilk defa kablo damarlarına renk kodları vermesidir.
 
tümü »
 
 
Yangın İhbar ve Otomasyon Sistemleri
Yangın İhbar ve Otomasyon Sistemleri Binaların Yangından Korunması Hakkında Yönetmelik'te, yangın algılama ve ihbar sistemlerinin genel özellikleri ve bu sistemlerin kurulması zorunlu olan binalar aşağıdaki madde ile belirtilmiştir:
 
tümü »
 
Bina ve Toplu Konut Elektrik Tesisatı
Bina ve Toplu Konut Elektrik Tesisatı Aydınlatma, uydu, data, tlf, görüntü ve konuşma diafon sistemleri ve bina otomasyonu gibi hizmetler toplu konutlara, sitelere, apartmanlara vs. yerlere firmamız tarafından uygulanmaktadır.
 
tümü »
 
 
Okul, Yurt ve Resmi Bina Anahtar Teslim Elektrik Tesisatı
Okul, Yurt ve Resmi Bina Anahtar Teslim Elektrik Tesisatı Firmamız, okul, yurt, resmi binalar gibi kamu veya özel kuruluşlarda anahtar teslim elektrik tesisatı döşeme işlerini gerçekleştirmektedir. Firmamız, uzun yıllardır elektrik sektöründe yer almaktadır ve müşterilerine en iyi hizmeti sunmaya çalışmaktadır.
 
tümü »
 
İç ve Dış Aydınlatma Sistemleri
İç ve Dış Aydınlatma Sistemleri İç ve dış aydınlatmalar dekor ve ışıktan faydalanma amaçlı kullanılan sistemlerdir. Fabrika, bina, yol, sera, okul, resmi bina, vs. gibi alanlarda yaygınca kullanılan aydınlatma sistemleri firmamız tarafından titizlikle yapılmaktadır.
 
tümü »
 
 
Hvac Isıtma ve Soğutma Sistemleri Otomasyon İzleme
Hvac Isıtma ve Soğutma Sistemleri Otomasyon İzleme Otomasyon dahilinde tüm klima santrallerinin izlenmesi ve kontrolü yapılmaktadır. Kanal tipi sıcaklık ve nem sensörlerinden alınan bilgilere göre ısıtma ve soğutma vanaları kontrol edilebilmektedir. Ayrıca klima santrali dahilindeki fanlar,rotorlar, damper motorları izlenip kontrol edilmektedir.
 
tümü »
 
Endüstriyel Elektrik ve Otomasyon Satışı
Endüstriyel Elektrik ve Otomasyon Satışı Elektrik, elektronik ve otomasyon malzemeleri temini konusunda, sektörün ileri gelen imalatçı firmaların seçkin ürünlerinin pazarlama faaliyetini yürüten firmamız; teknik birikimi ve deneyimli personeli ile müşteri ihtiyaçlarına fiyat performans oranları da göz önünde tutularak hizmet vermektedir.
 
tümü »
 
 
Alçak Gerilim Elektrik Tesisat Montaj İşleri ve Bakımı
Alçak Gerilim Elektrik Tesisat Montaj İşleri ve Bakımı Alçak gerilim elektrik sistemleri, Zayıf akım elektrik sistemleri, Otomasyon sistemleri, Haberleşme sistemleri , Mekanik arıza çözümleri, Makine montaj işleri, Parmak okuma-Yüz tanıma sistemleri gibi hizmetler sunmaktayız.
 
tümü »
 
Yüksek Gerilim Trafo Tesis Kurulumu ve Bakımı
Yüksek Gerilim Trafo Tesis Kurulumu ve Bakımı Yeni kurulacak bir trafo tesisi için; orta gerilim şebeke irtibat noktasından itibaren tüm yüksek gerilim ekipman kurulum ve montajıyla beraber alçak gerilim çıkış panosuna kadar olan tüm kurulumlar anahtar teslimi olarak Kuzey Endüstriyel Elektrik deneyim ve kalitesiyle yapılmaktadır.
 
tümü »
 
 
Güç & Kumanda ve Otomasyon Pano İmalatı
Güç & Kumanda ve Otomasyon Pano İmalatı Firmamız tüm endüstri dalları için anahtar teslim fabrika otomasyon sistemleri kurulumunda çağın gerekliliklerini yakalamış aynı zamanda müşteriyi ve enerji dağıtım bölümünü modern, güvenilir ve performansı kanıtlanmış ürünlerle desteklemektedir.
 
tümü »
 
Proje Kapsamında Anahtar Teslim Elektrik Taahhüt İşleri
Proje Kapsamında Anahtar Teslim Elektrik Taahhüt İşleri Firmamız taahhüt hizmetleri boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyuyor. Elektrik taahhüt sektöründe sahip olduğumuz bu deneyim ile üstlendiğimiz elektrik taahhüt işlerini güvenli, hatasız, zamanında ve en ekonomik biçimde teslim ediyoruz.
 
tümü »
 
 
Proje Kapsamında Makine Elektrik ve Otomasyon Hat Kurulumu Montaj İşleri
Proje Kapsamında Makine Elektrik ve Otomasyon Hat Kurulumu Montaj İşleri Firmamızın teknik uzmanlığı, süreçlerdeki bilgi birikimi, kaliteli iş gücü ile makine ve üretim hattı montajı konusunda tam bir yeterliliğe sahiptir.
 
tümü »
 
 
 
Pro WEB