Hakkımızda

Kuzey Elektroteknik Ltd. Şti. 2008 yılında Sakarya ve ilçelerinde bulunan küçük ve büyük ölçekli endüstriyel işletmelerin mevcut enerji sistemlerinin devamlılığını korumak ve bakıma bağlı aksaklıkların yok edilmesini sağlamak amacı ile kurulan firmamız, kurulduğu tarihten itibaren müşterilerinin ihtiyaçlarına kuruluş amacı olan mevcut sistemlerin korunması, teknolojik yenilikler ile revizyonu, enerji verimliliğini artıran ve enerji kullanımında tasarrufu hedefleyen önerileri ve çalışmalarından ödün vermeden sistemin gerekli olan ihtiyacı ile müşterilerin talebini birlikte değerlendirerek hizmet vermektedir.

Geçen zaman içinde edindiği tecrübe ve deneyimleri yeni yapılacak olan yatırımların proje ve uygulama aşamasında müşterilerine sunmak ve tesisin kurulum sürecinden başlayarak hizmet vermekteyiz.

Kalite Politikamız

• Küçük büyük tüm işletmelerde iş ve işçi güvenliği sınırları içinde kalite ve yönetmeliklere uygun güncel teknolojik sürekli olarak yenilenen bir düşünce ve prensip ile enerjiyi iletmek, dağıtmak, endüstriyel tesislerin tasarımı ve uygun teçhizatı kullanarak tasarruflu bir enerji yöntemi ile tesisi kullanıma hazırlamak

• Devamında müşterilerimizin taleplerine en kısa sürede doğru bir şekilde cevap vermek ve tesisin enerji konusunda bir sıkıntı yaşamadan devamlılığını sağlamak

• Hizmet verdiğimizde sektörde teknolojiyi takip etmek enerji verimlilik ve tasarruf planını sürekli olarak yenilemek şirket prensibi ve müşteri memnuniyeti açısından önceliğimizdir.

 
 
Pro WEB